Paslaugos

Mokymai

Kviečiame į nemokamus mokymus bibliotekoje!

Kviečiame Jus į 18 val. trukmės skaitmeninio raštingumo mokymus suaugusiems gyventojams Joniškio rajono savivaldybės Jono Avyžiaus viešojoje bibliotekoje!
Pirmieji mokymai prasidės 2019 m. kovo 19 d.
Baigusieji mokymus gaus kompiuterinio raštingumo mokymo baigimo pažymėjimus!


Registracija į mokymus: 
Vilniaus g. 3, Joniškis; 
tel. Nr. (8 426) 60088; 
mob. tel. Nr. 8 675 73227; 
el. p. intskaitykla@joniskis.rvb.lt.KOMPIUTERINIO RAŠTINGUMO MOKYMAI
Jei tau trūksta žinių, kaip naudotis informacinėmis technologijomis ir jų teikiamomis galimybėmis – ateik į biblioteką!

Užsiėmimai organizuojami ne tik grupėms, taip pat yra teikiamos ir individualios konsultacijos

TEMOS PRADEDANTIESIEMS:

• Kompiuterio pradmenys,
• Tekstų tvarkymas (Ms Office Word),
• Paieška internete,
• Elektroninis paštas.

Trukmė – 18 akad. val.

TEMOS PAŽENGUSIEMS:

• Tekstų redagavimas.
• Pateikčių rengimas („PowerPoint 2010").
• Nuotraukų tvarkymo programos (Picasa, Microsoft Office Picture Manager 2010 ir kt.), skirtos norintiems išmokti perkelti nuotraukas į kompiuterį, jas redaguoti, dalytis jomis su kitais (tiek esančiais šalia, tiek už tūkstančių kilometrų) ir pan. Taip pat tiems, kurie nori išmokti naudotis skeneriu ir fotoalbume esančias nuotraukas paversti skaitmeninėmis. Yra mokoma dirbti ir nuotraukų tvarkymo bei redagavimo programa Picasa 3.
• www.sergu.lt – išankstinė pacientų registracijos sistema, leidžianti registruotis pas gydytojus neišeinant iš namų. Svetainėje rasite sveikatos įstaigų sąrašą, galėsite pasirinkti reikiamą įstaigą, ieškoti gydytojo pagal pavardę arba pasirinkti pagal specialybę, pamatyti galimą vizito laiką, pasirinkti tinkamą datą, registruotis, peržiūrėti jau užregistruotus savo vizitus.
• Socialiniai tinklai – paslauga, skirta internetinėms bendruomenėms kurti. Dalyvavimas tokiose bendruomenėse atveria daug galimybių: leidžia bendrauti, susirasti bendraminčių ir naujų pažįstamų, kurti nuotraukų albumus, dienoraščius, peržiūrėti draugų nuotraukas ir rašyti komentarus. Populiariausios tokio tipo lietuviškos ir tarptautinės svetainės: www.klase.lt, www.frype.lt, www.myspace.com, www.facebook.com ir kt.
• Skype – internetinės telefonijos programa, puiki galimybė mėgstantiems bendrauti. Išmokusiems ja naudotis pokalbiai su draugais Lietuvoje ir užsienyje nieko nebekainuoja. Šia programa galima siųsti žinutes, skambinti, siųsti įvairią informaciją, surengti kelių žmonių konferencijas.
• Elektroninė bankininkystė.

Norinčius dalyvauti mokymuose kviečiame registruotis  Joniškio Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos skaitykloje arba telefonu (8 426) 60088.

Mokymosi tempas ir tvarkaraštis – pagal Jūsų poreikius!

Laukiame Jūsų!
Paskutinio redagavimo data: 2019-03-18