Apie mus

Aistės Armonavičienės knygos pristatymas

  2024-07-1817 val. Viešosios bibliotekos skaitykloje (I a.)

Aistė Armonavičienė yra trijų poezijos knygų autorė. Tai  „Širdies palėpės eilės“ 2014, „Kai alsuoja siela žvaigždėm“ 2019, „Aš – meilės avataras“ 2024.

Apie save rašo: „Trylika metų gyvenu Jungtinėje Karalystėje, kur įkūriau lituanistinę studiją „Aisčiai“. Jos tikslas –  lietuvybės puoselėjimas, kalbos ir tradicijų perdavimas lietuvių bendruomenėse JK. Mano šaknys veda į gimtąjį  miestą Tauragę. Čia ir pradėjau dar mokykloje rašyti eiles. Gyvenimas taip pat paliko pėdsakus Šiauliuose, kur studijavau specialiąją pedagogiką ir logopediją bei dešimtmetį vykdžiau neįgalių vaikų ir paauglių užimtumo veiklą prie Šiaulių Vyskupijos Ekonomo Tarnybos.  Su Joniškiu sieja tai, kad šiame krašte gyvena mano vyro šeima“.

Knyga „Aš - Meilės Avataras“ – tai gilios gyvenimo prasmės poezijos kūrinys, vedantis mus per gyvenimo scenas, atskleidžiantis giliausius dvasingumo klodus, įtraukiantis mus į paslaptingą pasaulį, kuriame meilė yra pagrindinė gyvenimo jėga ir kūrėjo įkvėpimo šaltinis.

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti naudojami renginio viešinimui socialiniuose tinkluose.

Paskutinio redagavimo data: 2024-07-09