Apie mus

Paminėta Skaistgirio šviesuolio jubiliejinė sukaktis

  2012-01-27Sausio 27-osios popietę Skaistgirio miestelio bibliotekoje paminėtas skaistgiriečio Augustino Drigoto 85 metų jubiliejus.

   Sausio 27-osios popietę Skaistgirio miestelio bibliotekoje paminėtas skaistgiriečio Augustino Drigoto 85 metų jubiliejus. A .Drigotas – ne eilinė asmenybė, tai kaimo šviesuolis, kraštotyrininkas, pusšimtį metų besidomintis Skaistgirio istorija. A. Drigotas subrandino ir įgyvendino idėją išleisti monografiją apie Skaistgirį.
Tik jo dideliu pasiaukojimu ir rūpesčiu 2009 m. ši knyga pasirodė mūsų rankose. Šviesuolis ir toliau nenuleidžia rankų, brandina idėją išleisti knygos tęsinį apie dabartinį Skaistgirį ir jo žmones.
   Jubiliatas 2006 m. apdovanotas Skaistgirio seniūnijos nominacija „Skaistgirio krašto šviesuolis“, 2011 m. – Joniškio savivaldybės ženklu „Už nuopelnus krašto kultūrai“.
   Popietės metu jubiliatą sveikino seniūnė Virginija Kaikarienė, Maldenių kaimo bendruomenės pirmininkė Emilija Kvedarienė, poetas Jonas Ivanauskas, Skaistgirio kultūros namų etnografinis ansamblis, vadovaujamas Birutės Dauginytės, šeimos draugai ir bibliotekininkės.
Lijana Degimienė
Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09