Apie mus

Knygų pristatymai Visuomenės sveikatos biure

  2012-02-01Jau kelinti metai tęsiasi gražus bibliotekos ir Visuomenės sveikatos biuro bendradarbiavimas.

   Jau kelinti metai tęsiasi gražus bibliotekos ir Visuomenės sveikatos biuro bendradarbiavimas.
Biuras rengia įvairius mokymus sveikatingumo temomis, o Skaitytojų aptarnavimo skyriaus darbuotojos juos praturtina knygų pristatymais.
   Vasario 1 d. įvyko atviras susirinkimas, skirtas supažindinti visuomenę su judėjimų „Anoniminiai alkoholikai“ ir „Al–Anon“ veikla, tema „Aš geriu – kenčia ir šalia esantys“. Skaitytojų aptarnavimo skyriaus darbuotoja R. Brazauskienė parengė knygų apie įvairias priklausomybes pristatymą. Alkoholis, rūkymas, narkotikai žaloja, o neretai ir sugriauna ne tik to žmogaus, bet ir jo artimųjų gyvenimą. Rita pasiūlė stiprybės ir išminties ieškoti knygose, nepasiduoti, nepasmerkti suklupusio ir ieškoti sveikų „priklausomybių“.
   Vasario 2 d. biure skaitytoms paskaitoms „Kūdikio kūno priežiūra“, „Kūdikio maitinimas“ bibliotekos darbuotojos E. Šiukienė ir D. Kurlienė parengė dviejų dalių knygų pristatymą. E. Šukienė pasiūlė mamytėms susipažinti su knygomis apie rankdarbius mažyliams. Įvairūs mezginiai, skrebinimo technika pagaminti nuotraukų rėmeliai, mamų pagaminti žaisliukai tikrai pradžiugintų mažylius. Pasisemti idėjų Eglė pakvietė mamytes ateiti į biblioteką.
   D. Kurlienė supažindino mamytes su pirmosiomis vaikiškomis knygutėmis. Dovilė, sakydama, kad pažintinės knygelės apie maistą, gyvūnus labai patinka mažyliams, pakvietė mamytes drauge su vaikučiais apsilankyti Vaikų literatūros skyriaus žaidimų kambaryje.


Eglė Šukienė

Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09