Apie mus

Senjorų popietė

  2012-05-02Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės metu

    Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės metu balandžio 27-ąją Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Skaistgirio filiale vyko bibliotekininkų senjorų popietė „Tegul prisiminimai atgis“. Popietę organizavo Lietuvos bibliotekininkų draugijos Joniškio skyrius ir Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Metodikos skyrius.
    Šventinę susitikimo dieną į Skaistgirio biblioteką rinkosi į užtarnautą poilsį išėjusios ir dar tebedirbančios bibliotekininkės senjorės. Jas sveikino Viešosios bibliotekos direktorė Jovita Šimkevičiūtė, Skaistgirio kultūros namų dainininkai, vadovaujami Birutės Dauginytės.
    Popietėje dalyvavusi Šiaulių apskrities P. Višinskio viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja Nijolia Kasparavičienė pristatė savo pomėgį – ramunių kolekciją „Ramunynas“.
    Prisiminimus atgaivino senos nuotraukos skaidrėse. Gerai nuotaikai koleges ir senjores nuteikė spėlionių žaidimą surengusi Maldenių filialo bibliotekininkė Lionė Adomaitienė.
    Senjorės džiaugėsi ne tik galimybe pamatyti atsinaujinusią, puikiose patalpose įsikūrusią Skaistgirio biblioteką, bet ir pabendrauti tarpusavyje, pasiklausyti nuotaikingų ir skambių skaistgiriečių dainų. Išsiskirdamos senjorės dėkojo organizatoriams už šventinę popietę, tikėdamosi susitikti ir ateityje.

Genė Čiutienė

Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09