Apie mus

LESTO atstovų susitikimas su senjorais

  2012-10-05Spalio 4 dieną Jono Avyžiaus viešojoje bibliotekoje įvyko susitikimas su AB LESTO Joniškio klientų aptarnavimo centro vadove Virginija Bandžiukiene ir vadybininke Kilnute Riškuviene.

    Spalio 4 dieną Jono Avyžiaus viešojoje  bibliotekoje  įvyko susitikimas su AB LESTO Joniškio klientų aptarnavimo centro vadove Virginija Bandžiukiene ir vadybininke Kilnute Riškuviene.
    Į susitikimą pakviestiems senjorams bei bibliotekininkams specialistės papasakojo apie racionalaus elektros naudojimo buityje būdus ir galimybes: kaip tausoti elektros energiją, sumažinti elektros sąskaitas, apie taupiųjų lempučių privalumus. Susirinkusiems parodytas filmukas, vaizdžiai perteikiantis taupymo galimybes. Taip pat pristatyta LESTO interneto svetainė „Mano elektra“, parodyta, kaip joje užsiregistruoti, apmokėti sąskaitas, sužinoti naujienas. LESTO atstovės pristatė apmokėjimo už sunaudotą elektros energiją būdus, rekomendavo paprastas elektros atsiskaitymo knygeles keisti į modernesnį elektroninį atsiskaitymą,  pasirašyti tiesioginio debeto paslaugos sutartis. Specialistės atsakė į susirinkusiųjų klausimus, senjorams padovanojo atsakingo elektros vartotojo „Žinynus“, energijos tausojimo „Receptų knygeles“, taip pat  informacinės LESTO  medžiagos pateikė bibliotekai.                                                                                                  
Dalia Norvaišienė
Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09