Apie mus

Žvilgsnis į Knygų mugę

  2013-02-252013 m. vasario 21- 24 dienomis šalies sostinėje vyko 14-oji Vilniaus knygų mugė. Mugėje lankėsi ir grupelė Joniškio J. Avyžiaus viešosios bibliotekos darbuotojų. Joniškiečiai, kaip ir dauguma šalies bibliotekininkų, dalyvavo pirmojoje Knygų mugės dienoje, kuri tradiciškai vadinama „Bičiulių diena“.

   2013 m. vasario 21- 24 dienomis šalies sostinėje vyko 14-oji Vilniaus knygų mugė. Mugėje lankėsi ir grupelė Joniškio J. Avyžiaus viešosios bibliotekos darbuotojų. Joniškiečiai, kaip ir dauguma šalies bibliotekininkų, dalyvavo pirmojoje Knygų mugės dienoje, kuri tradiciškai vadinama „Bičiulių diena“.
    Mugės metu buvo galima pabendrauti su knygų leidėjais, paganyti akis po naujausias dažais kvepiančias knygas, susitikti su senais bičiuliais ir kolegomis. 
Knygų mugė šiemet pateikė nemažai naujienų: įkurta nauja atvira ir interaktyvi erdvė, atvira kiekvienam mugės lankytojui ir tuo pačiu siūlanti išskirtinį užimtumą paaugliams bei jaunimui. Čia buvo galima išbandyti moderniausias elektronines knygų skaitykles. 
   Iš knygų mugės  nuvykome aplankyti šių metų vasario pradžioje duris atvėrusio itin modernaus Vilniaus universiteto Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro.

                                                                                                              Dovilė Kurlien

Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09