Renginiai

2019

  2019-12-16Maldenių filiale vyko edukaciniai užsiėmimai, finansuojami Joniškio r. sav. Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos programos „Skaitymo skatinimo ir kraštiečių kūrybos sklaida“.

Maldenių filiale vyko edukaciniai užsiėmimai, finansuojami Joniškio r. sav. Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos programos „Skaitymo skatinimo ir kraštiečių kūrybos sklaida“.

Gruodis sparčiai lekia. Visur jau tvyro atskubančių švenčių kvapas. Tokiam pajautimui kalėdiniai rankdarbiai tinka tiesiog nuostabiai. Pačių gaminami kalėdiniai žaisliukai, jų kūryba padeda gerokai labiau pajausti artėjančių švenčių dvasią. Maldenių biblioteka prieškalėdiniu laikotarpiu kvietė visus norinčius pasidovanoti sau jaukų, ramų ir kūrybingą laisvalaikį gaminant žaisliukus. Dvi pirmąsias gruodžio savaites beveik kasdien į edukacinius užsiėmimus rinkosi ne tik Maldenių, bet ir aplinkinių kaimų moterys. Kūrybinių dirbtuvių dalyvės dirbo puikiai nusiteikusios, vyravo jauki šventinė atmosfera. Daugelis jų pirmą kartą savo rankomis gamino kalėdinius žaisliukus, kuriais puoš savo namus ar pakabins ant kaimo bendruomenės kalėdinės eglės šakų.

Po užsiėmimų prie arbatos puodelio buvo aptariami užsiėmimo rezultatai, diskutuota apie artėjančias šventes, prisiminti Advento papročiai ir tradicijos.
 
L. Adomaitienės inf. ir nuotr.


Paskutinio redagavimo data: 2020-10-28