Renginiai

Vaikams pasaką sekė policininkas

  2013-04-16Balandžio 16 - osios rytmetį Žagarės miesto bibliotekoje svečiavosi Žagarės apylinkės inspektorius Audronis Vaitiekūnas.

    Balandžio  16 - osios rytmetį Žagarės miesto bibliotekoje svečiavosi Žagarės apylinkės inspektorius Audronis Vaitiekūnas.
    Pratęsdamas bibliotekos organizuojamą renginių ciklą „Pasaką seka... (profesijos atstovas)“, svečias Žagarės gimnazijos pirmokams ir  trečiokams, atėjusiems kartu  su  mokytojomis Nijole Vadapaliene ir  Miranda Norviliene, pasekė pasaką pagal  Rimanto Černiausko knygą „Vaikai ir vaiduokliai“. Vaikai – vieni patogiai atsisėdę ant kėdės, kiti  pritūpę, treti  net prigulę  atidžiai klausėsi pareigūno sekamos pasakos. Išklausę pasakos apie vaiduoklį, keli vaikų prisiminė, kad kartais naktimis  ir jų namuose galima išgirsti triukšmą, kurį tariamai sukelia baubai.
    Susitikimo metu mažieji  nestokojo klausimų svečiui, prašė papasakoti apie nelengvą, o kartu ir įdomų policininko darbą. A. Vaitiekūnas atsakinėjo į klausimus, kalbėjo apie policijos pareigūno profesijos specifiką, būsimiems policijos pareigūnams keliamus reikalavimus, policijos funkcijas, vaikams paaiškino, kad kiekvienas pareigūnas į darbą išeina dėvėdamas specialią uniformą, ekipuotės diržą su tarnybiniu ginklu, pipirinėmis dujomis, antrankiais ir  gumine lazda.    
   Mokiniai žavėjosi, kad policininkas sugeba ne vien dirbti sunkų ir atsakingą darbą, bet ir sekti nuostabias, įdomias pasakas, o policininkas liko patenkintas smagiu susitikimu su mokinukais.                                                                         
Vitalija Kurauskienė
Žagarės miesto filialo vyr. bibliotekininkė
Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09