Renginiai

Emocingas romano aptarimas

  2013-04-26Per Nacionalinę bibliotekų savaitę, balandžio 24-ąją Jono Avyžiaus viešojoje bibliotekoje įvyko Andželikos Bubelytės, slapyvardžiu Angel, debiutinio romano „Juodojo mėnulio vaikai“ pristatymas.

    Per Nacionalinę bibliotekų savaitę, balandžio 24-ąją   Jono  Avyžiaus viešojoje bibliotekoje  įvyko Andželikos Bubelytės, slapyvardžiu Angel, debiutinio  romano „Juodojo mėnulio vaikai“ pristatymas.
    Šiaulietė autorė yra bendrosios praktikos slaugytoja,  savo laisvalaikį laiko skirianti rašymui. Potraukis kurti išlikęs  nuo mokyklos laikų. A. Bubelytė, pati išgyvenusi artimųjų netektis, parašė psichologinį  romaną apie santykius šeimoje, jaunų žmonių išgyvenimus, smurtą šeimoje.  Autorė sakė, kad palieka skaitytojams atsakyti į klausimą: „ar iš tikrųjų grožis išgelbės pasaulį? “. 
     Nemažai susitikimo dalyvių buvo skaitę šį romaną, todėl turėjo autorei daug klausimų, pastebėjimų.  Susitikimo metu  viešniai talkino buvę Šiaulių universiteto  Humanitarinio fakulteto studentai Mindaugas Zimka ir joniškietė Lina Šutkienė. Joniškio Krizių centre dirbanti Rasa Tamulienė sakė, jog dažnai susidurianti su romane  gvildenamomis problemomis ir ragino dažniau įsiklausyti į artimuosius, nebūti abejingais kito skausmui. Auditorija tarsi pasidalijo į dvi dalis: vieniems patiko romane pavaizduotos situacijos, kitiems kėlė abejonių veikėjų  poelgiai,  pernelyg  didelis ir atviras  fizinės prievartos ir smurto išryškinimas. Autorė sakė, kad dar neteko sulaukti tokių audringų diskusijų ir kritinių pastabų. Emocijas malšino  Tado Klimo atliekamos dainos.
 Eglė Šukienė
Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09