Renginiai

Vaikų piešiniuose – šeima

  2013-05-24Nuo vaikystės girdime, kad šeima saugiausia vieta.

   Nuo vaikystės girdime, kad šeima saugiausia vieta. Čia mes jaučiame palaikymą, besalyginę meilę, čia mus supa patys artimiausi žmonės. Šeimoje randame supratimą ir užtarimą net tada, kai atrodo, kad visas pasaulis prieš mus susimokęs. Šeimoje išmokstame tam tikro gyvenimo būdo, puoselėjame kultūrą ir tradicijas.
   Skaistgirio biblioteka, pažymėdama gegužės 15-ąją – Tarptautinę šeimos dieną, kvietė 1-2 klasių mokinius dalyvauti piešinių konkurse „Be šeimos aš kaip be nieko“. Vaikų piešiniai buvo eksponuojami bibliotekoje, lankytojai galėjo rinkti labiausiai patikusį piešinį. Mokinių piešinai dar kartą atskleidė, kad pats bendravimas, buvimas šeimoje ir turiningas laiko praleidimas yra didžiausia vertybė.
   Išrinkti gražiausi, įdomiausi piešiniai. Mini prizus pelnė pirmokai Karolina Truškauskaitė, Viktorija Kučikaitė, Edgaras Klimovas, antrokai Dovydas Račkauskis ir Greta Šiaučiūnaitė. Visi dalyvavusieji konkurse gavo bibliotekininkių paruoštų saldžių dovanėlių. Su dovanomis atskubėjo ir Skaistgirio seniūnaitė Vida Urbonienė. Ji vaikams papasakojo apie vykdomą projektą „Saugus eismas bendruomenėse“, priminė, kaip saugiai elgtis vasarą, padalijo kalendorių, knygelių.
   Nepastebimai prabėgo valandėlė. Kol atnešusieji knygeles keitėsi į naujas, kiti vaikai žaidė žaidimus.

Lijana Degimienė
Jolanta Jatulienė

Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09