Renginiai

Tarptautinė vaikų gynimo diena Maldenių bibliotekoje

  2013-06-05Vasara Maldeniuose prasidėjo gražia švente, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai.

     Vasara Maldeniuose prasidėjo gražia švente, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai. 
    Į šventę  bibliotekos kieme susirinko gražus būrys vaikų.
   Kai kuriuos  atlydėjo mamos. Bibliotekininkė šventės dalyvius pasveikino su Tarptautine vaikų gynimo diena, palinkėjo šviesios ir  laimingos vaikystės. 
   Kadangi kepino kaitri saulutė, tad visi vieningai nusprendė, jog  nuo saulės spindulių geriausia bus  slėptis po popierinėmis kepurėmis. Buvo gera proga prisiminti, kaip jos lankstomos, o kai kuriems – tai buvo lankstymo pamoka. Kai visi  pasipuošė kepurėmis, prasidėjo šėlionės. Mamos susibūrė į vertinimo komisiją, o vaikai  pasidalijo į dvi komandas,  kapitonėmis išrinktos Agnė Ainytė ir Karolina Remeikytė. Komandos varžėsi įvairiose rungtyse, įrodinėjo, kuri sumanesnė, vikresnė, labiau sportiška. Po visų rungčių  nugalėtoja tapo Karolinos komanda. Berniukai lenktyniavo su dviračiais. Greičiausiai atvažiuoti pasisekė ketvirtokui Ernestui Keturakiui.
   O tada prasidėjo tradicinis, labai vaikų mėgstamas piešimas ant asfalto. Piešimo ant asfalto konkurso tema „Tebūnie vaikystė saulėta“. Vaikų piešiniai buvo tokie spalvingi, linksmi, nuoširdūs, kad  buvo sudėtinga išrinkti gražiausią.  Vis tik mamų komisija nutarė, kad konkurso temą geriausiai atspindėjo penkiamečio Alekso Kasjan piešinukas. 
   Renginio pabaigoje vaikų laukė dovanos, saldainiai, suaugusieji vaikams linkėjo šiltos, saugios vasaros, pasidžiaugė linksmai, įdomiai praleistu laiku.

                                                                                   Lionė Adomaitienė
                                                                        Maldenių filialo vyr. bibliotekininkė

Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09