Apie mus

Kūrybinio rašymo pamokos su rašytoja Ilona EžerinyteSaulėtą rugsėjo 29-osios rytą Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos pakviesta į Joniškį atvyko vaikų ir paauglių rašytoja Ilona Ežerinytė.

Rašytoja atvyko susitikti su vaikais, tik ne šiaip susitikus paplepėti apie knygas, o su kilniu tikslu – pažadinti kūrybinę gyslelę ir tikėjimą savo kūrybinėmis galiomis. I. Ežerinytė Mato Slančiausko progimnazijos ketvirtokams vedė netradicines kūrybinio rašymo pamokas. Mokiniai atliko pratimus treniruojančius kūrybiškumo raumenį – smegenis. Žaismingos ir atraktyvios pamokos įtraukė visus iki vieno. Po pamokų vaikai nenorėjo paleisti rašytojos: uždavinėjo klausimus, dalinosi įspūdžiais, laukė autografų.

Po pamokų bibliotekos darbuotojos Gita ir Dovilė aprodė viešniai Joniškį: nuvedė į Raudonąją ir Baltąją sinagogas, Joniškio Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčią, pasivaikščiojo po parką.

Susitikimas su rašytoja organizuotas pagal Lietuvos kultūros tarybos dalinai finansuojamą projektą „Ateik, pamatyk ir išbandyk“.
 
D. Kurlienės inf. ir nuotr. 


Paskutinio redagavimo data: 2020-10-01