Apie mus

Lapkritis – vokiečių literatūros mėnuo

  2020-11-04Lietuvos leidėjų asociacija pristato naują literatūrinį projektą „Pasaulio puslapiai“, kurio metu kiekvienas mėnuo bus skirtas skirtingai kalbai ir šia kalba parašytiems kūriniams, išverstiems į lietuvių kalbą.

Greičiausiai, nė vienas vaikas neužaugo be brolių Grimų ar Hofmano pasakų. Mokykloje pažindinomės su J. V. Gėtės, H. Hesės, T. Mano, H. Falados kūriniais. Jau vėliau, priklausomai nuo skonio ir rekomendacijų, skaitėme E. M. Remarką, S. Cveigą, G. Grasą, F. Kafką. Visų jų kūriniai išversti į lietuvių kalbą, be jų neįsivaizduojama pasaulio literatūra.


Lietuvos leidėjų asociacija pristato naują literatūrinį projektą „Pasaulio puslapiai“, kurio metu kiekvienas mėnuo bus skirtas skirtingai kalbai ir šia kalba parašytiems kūriniams, išverstiems į lietuvių kalbą.


Kviesime skaityti interviu su vertėjais, vertėjų, literatūros kritikų mintis apie jų mėgstamiausias knygas, įdomesnius faktus. Tikimės ir pačių skaitytojų įsitraukimo bei jų mėgstamiausių kūrinių rekomendacijų.


„Pasaulio puslapiais“ siekiama:
  • atkreipti dėmesį į įdomiausius ir svarbiausius vertimus bei vertėjo darbo svarbą;
  • prisiminti ir tas knygas, kurios išverstos ir išleistos jau seniau, galbūt kai kurios iš jų laukia savo laiko jūsų namų lentynose;
  • padiskutuoti apie mėgstamiausias mėnesio kalbos knygas.


Viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje gausu verstinės vokiečių literatūros. Kviečiame užsisakyti ir skaityti!


Paskutinio redagavimo data: 2020-11-04