Renginiai

Literatų popietė Skaistgiryje

  2013-07-01Birželio 27-ąją Skaistgirio miestelio bibliotekininkės kartu su moterų draugija „Versmė“ į svečius pasikvietė Mažeikių literatų klubą „Aura“ dalyvauti tradicinėje popietėje „Žodis vasarai“, surengtai ant Uolyno kalno.

   Birželio 27-ąją Skaistgirio miestelio bibliotekininkės kartu su moterų draugija „Versmė“ į svečius pasikvietė Mažeikių literatų klubą „Aura“ dalyvauti  tradicinėje  popietėje  „Žodis vasarai“, surengtai  ant Uolyno kalno.
    Popietės metu  skambėjo poezijos posmai, dainos, astrologiniai pastebėjimai. Svečiai Janina Butnorienė, Alfredas Eičinas savo dainomis užbūrė gausų būrį poezijos mylėtojų. Vida Kareva žavėjo humoristine kūryba, o astrologas Vladas Daukantas, pasižvalgęs po apylinkes, sakė, kad Uolyno kalnas yra labai tinkama vieta tokiems susitikimams. Savo kūrybą skaitė ir „Audruvės“ klubo literatės Regina Briedytė ir Emilija Kvedarienė,  skaistgirietės Renata Sruogiūtė ir Vida Urbonienė. Visi popietės dalyviai  turėjo galimybę įsigyti poetų, dainų kūrėjų knygų ir diskų. Lauko gėlių puokštės įteiktos tos  dienos  varduvininkams Vladams. 

     Skaistgiriečiai, atsidėkodami už nuoširdžią popietę,  svečiams literatams padovanojo Virginos Jakutienės iškeptos naminės duonos, papuoštos   Skaistgirio simboliu – uosio lapu.       Nė vienos popietės nesurengsi be paramos. Kartais simbolinės dovanos ir padėkos žodžio neužtenka, reikia ir lėšų. Šį kartą organizuojant renginį gelbėjo miestelio gyventojų skirti du procentai pajamų mokesčio moterų draugijai „Versmė“. Šių žmonių supratingumo dėka  skaistgiriečiai turėjo šiltą popietę. Ačiū visiems, kurie geranoriškai prisidėjo prie popietės organizavimo.                                                                             

Jolanta  Jatulienė, 

                                                                              Lijana  Degimienė
Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09