Renginiai

Popietėje - apie saugų eismą

  2013-07-15


    Liepos 6-ąją Maldenių kaimo bendruomenės organizuotoje popietėje  apie saugų elgesį „Saugau save ir kitus kelyje“ pasirodė Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Maldenių filialo  vaikų teatriukas „Padaužiukai“,  specialiai šiam renginiui paruošęs  spektakliuką apie saugų elgesį kelyje pagal pasaką „Dangus griūva“. 
    Pagrindinį  policininkės   vaidmenį atliko trečiokė Karolina Remeikytė. Jos herojė mokė pasakos veikėjus, kaip saugiai ir atsakingai elgtis kelyje, kaip teisingai pereiti gatvę, kokias saugumo priemones turėti tamsiu paros metu ir pan. 
     Po tokio pamokančio spektakliuko bibliotekininkė surengė viktoriną, kuri padėjo prisiminti pagrindines saugaus elgesio taisykles. Tiek suaugę, tiek vaikai mielai atsakinėjo į viktorinos klausimus apie saugų važiavimą dviračiu, kaip reikia elgtis išlipus iš transporto priemonės ir kt. Visiems teisingai atsakiusiems Maldenių bendruomenės pirmininkė Emilija  Kvedarienė įteikė saugaus eismo priemones: atšvaitus, žibintuvėlius, šviesą atspindinčius krepšelius ir pan.)
                                                                     
Lionė Adomaitienė,
                                                            Maldenių filialo vyr bibliotekininkė 
Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09