Renginiai

Maldeniečiai susitiko su policijos inspektoriumi

  2013-09-03Skatindama gražaus bendravimo ir elgesio įgūdžius artėjančių naujų mokslo metų proga paskutinįjį rugpjūčio penktadienį Maldenių filialo bibliotekininkė Lionė Adomaitienė sukvietė tėvelius su nepilnamečiais vaikais į susitikimą su Joniškio policijos komisariato apylinkės inspektoriumi Justu Martinaičiu.

    Skatindama gražaus bendravimo ir elgesio įgūdžius artėjančių naujų mokslo metų proga paskutinįjį  rugpjūčio penktadienį Maldenių  filialo bibliotekininkė Lionė Adomaitienė sukvietė tėvelius  su nepilnamečiais vaikais į susitikimą su Joniškio policijos komisariato apylinkės inspektoriumi Justu Martinaičiu.
   Inspektorius kalbėjo apie nepilnamečių vaikų pareigas ir atsakomybę, atsakė į vaikų bei tėvų užduotus klausimus. Buvo aptarti vaikų užimtumo klausimai.  Vaikai lanko Joniškio miesto  mokyklas ir grįžta 15 val. maršrutiniu autobusu, todėl mokyklose  neturi galimybių lankyti popamokinių būrelių, kurių užsiėmimai vyksta vėliau. Tėvai nutarė kreiptis į rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyrių dėl vėlesnio papildomo vaikų parvežimo namo.
    Tėvai pageidavo, kad šalia kaimo vaikų žaidimo zonos būtų įrengta futbolo aikštelė. Jie taip pat pasidžiaugė, kad sprendžiant vaikų užimtumo problemą, labai prisideda kaimo biblioteka, kurioje yra nemokama interneto prieiga, vyksta įvairūs užsiėmimai, renginiai, veikia lėlių ir dramos teatriukas.
    Pokalbis su policijos atstovu privertė ne vieną susimąstyti, kaip reikia elgtis, kad nebūtų gėda pažiūrėti į akis tėvams, kaimynams, draugams, stengtis užaugti gerais ir dorais žmonėmis, suvokiančiais ne tik savo teises, bet ir pareigas,  atsakomybę.

                                                         Lionė Adomaitienė

Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09