Renginiai

Atsisveikinimo su vasara šventė Maldeniuose

  2013-09-03Rugpjūčio 23-ąją Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Maldenių filialas pakvietė kaimo gyventojus į tradicinę kasmetinę vasaros palydėtuvių šventę „Iki pasimatymo, vasara!“.

    Rugpjūčio 23-ąją Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Maldenių filialas  pakvietė kaimo gyventojus į tradicinę kasmetinę vasaros palydėtuvių šventę „Iki pasimatymo, vasara!“. Tradiciškai  į šią šventę pakviesta ir kolegė –  Stungių filialo bibliotekininkė  Diana Kidelienė  su jaunaisiais  skaitytojais.
    Eilėraščiais apie išeinančią vasarėlę ir artėjantį rudenėlį renginį pradėjo  Agnė Kasjan, Karolina Remeikytė ir Erlanda Aukselytė. Bibliotekininkė visus pasveikino su artėjančiais mokslo metais ir palinkėjo daug gerų emocijų mokykloje.
    Į šventę sugužėjęs didelis vaikų bei suaugusiųjų būrys negailėjo plojimų bibliotekos lėlių teatro „Padaužiukai“ artistams, suvaidinusiems  per vasarą paruoštą spektaklį „Mergaitė, kuri nenorėjo eiti į mokyklą“. Pagrindinio vaidmens atlikėja – aštuntokė Auksė Baltulytė ekspresyviai ir humoristiškai  vaidino savo padykusią heroję, sužavėjusią žiūrovus. Ne prasčiau vaidino ir kiti artistai: dvyliktokė Ieva Balsytė, aštuntokas Kazys Puidokas, pradinukės Agnė ir Gabrielė Kasjan, Agnė Ainytė, Erlanda Aukselytė bei Karolina Remeikytė. 
Po spektaklio Stungių filialo bibliotekininkė Diana pakvietė vaikus į protų mūšį. Stungiečių bei maldeniečių komandos atsakinėjo į įvairius klausimus, atliko užduotis. Iš žiūrovų vaikų sudaryta vertinimo komisija: Renata Lesutytė, Linas Aukselis  ir  jo sesė Inga  įvertino vaikų atsakymus. Susumavus rezultatus, nugalėtoja buvo paskelbta Maldenių komanda. 
    Šventės pabaigai visi buvo pakviesti į bibliotekos kiemą, kur buvo žaidžiami smagūs žaidimai, dalijami prizai. Į namus visi skirstėsi smagūs, patenkinti ir pasikrovę geros energijos naujiems mokslo  metams.
                                                     
   Lionė Adomaitienė
Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09