Apie mus

INICIATYVA #IštieskRanką!

  2021-04-14Kviečiame pasidalyti savo istorijomis apie pagalbą sau ar kitam – jungtis prie kuriamos iniciatyvos #IštieskRanką!

Karantinui tęsiantis ilgiau nei visi tikėjomės, kiekvienas mūsų savo profesiniame ir asmeniniame gyvenime susiduriame su iššūkiais, kartais sunkumais. Tačiau lygiai taip pat patiriame ir pergalių, kurios padeda išgyventi kasdienoje ir motyvuoja. Kviečiame pasidalyti savo istorijomis apie pagalbą sau ar kitam – jungtis prie kuriamos iniciatyvos #IštieskRanką! Jums tai nieko nekainuos, o kitam gali tapti neįkainojama pagalba.

Kaip tai veiks? Tereikia ištiesti ranką ir nufilmuoti arba aprašyti trumpą refleksiją apie tai, kas jums padėjo pasijusti geriau, rasti motyvacijos ar jėgų šiuo sudėtingu laikotarpiu. Jei esate mokytojas, medikas, socialinis darbuotojas, pareigūnas, savanoris ar tiesiog žmogus ir norite pasidalyti, kaip jums pavyko padėti sau, mokiniui, pacientui, kolegai, kaimynui, artimajam ar žmogui, sutiktam gatvėje – prašome nesidrovėti ir įgarsinti savo pozityvią patirtį!

Iniciatyvos „Ištiesk ranką“ tikslas – skleisti pozityvius pavyzdžius, paprastai ir atvirai papasakoti apie save ir taip motyvuoti kitus padėti sau ar kitiems, rasti naujų būdų tai daryti. Trumpais vaizdo įrašais, nuotraukomis ar žinutėmis, pažymėtais grotažyme #IštieskRanką, nuo balandžio 7 d. kviečiame dalytis Jūsų naudojamuose socialiniuose tinkluose ir taip skleisti pozityvumą.

Ištieskime ranką vieni kitiems!

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos informacija
Paskutinio redagavimo data: 2021-04-14