Apie mus

Vakaras ištikimiausiems

  2013-12-16Gruodžio 12-osios vakarą Jono Avyžiaus viešoji biblioteka pakvietė joniškiečius į tradicinį metų pabaigos vakarą. Renginio metu pagerbti ištikimiausi skaitytojai, bibliotekos bičiuliai, rėmėjai.

     Gruodžio 12-osios vakarą Jono Avyžiaus viešoji biblioteka  pakvietė joniškiečius į tradicinį metų pabaigos vakarą. Renginio metu pagerbti ištikimiausi skaitytojai, bibliotekos bičiuliai, rėmėjai.
    Viešosios bibliotekos direktorė Jovita Šimkevičiūtė už solidarumą, bendradarbiavimą ir paramą įteikė padėką Pagyvenusių žmonių asociacijos Joniškio skyriaus pirmininkei Stefanijai Skirmantienei, už skaitymo dvasios palaikymą, ištikimybę knygai ir bibliotekai – Stanislavai Birutei Aleknavičienei ir Leontinai Rastenienei, už bičiulystę ir pagalbą renginiuose – Tadui Klimui, už paramą bibliotekai ir meilę knygai kolegių duetui – rajono savivaldybės darbuotojoms Jūratei Citkovienei ir Vytai Augustauskienei, už kasmet dovanojamus leidinius – Ernestui Vasiliauskui. Vakare negalėjęs dalyvauti dr. E. Vasiliauskas bibliotekai padovanojo solidų istorinį leidinį – „Lietuvos XVII–XIX a. pradžios ikonografijos ir kartografijos šaltiniai Švedijoje“.
    Renginyje dalyvavo rajono savivaldybės meras Gediminas Čepulis. Pasidžiaugęs gražia ir prasminga bibliotekos veikla rajono vadovas įteikė padėkas bibliotekos darbuotojoms: vyriausiajai buhalterei Zitai Skudrienei ir Informacijos ir kraštotyros skyriaus vedėjai Vijoletai Kuprevičienei gyvenimo sukakčių proga.
    Lietuvos bibliotekininkų draugijos Joniškio skyriaus pirmininkė Dovilė Kurlienė pristatė Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotą akciją „Knygų Kalėdos“ ir pakvietė joje aktyviai dalyvauti.  
    Visiems susirinkusiems skyrėme muzikinę dovaną – jaunimo muzikos grupės iš Šiaulių „Liūts, mergiala ė dvė žovis“ koncertą. Ši tarmiškai dainuojančių jaunų atlikėjų: Izabelės Visockaitės, Austėjos Gendvilaitės, Severino Norgailos  koncertinė programa tapo ir bibliotekos renginių ciklo, skirto Tarmių metams, baigiamuoju akcentu.

                                                                      Violeta Vilčiauskienė

Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09