Apie mus

Naujametė šventė Maldenių bibliotekoje

  2013-12-31Gruodžio 28 d. Maldenių biblioteka kartu su Joniškio kultūros centro Maldenių skyriumi surengė Naujųjų metų šventę vaikams „Stebuklo belaukiant“.

 Gruodžio 28 d. Maldenių biblioteka kartu su Joniškio kultūros centro  Maldenių skyriumi  surengė  Naujųjų metų  šventę vaikams  „Stebuklo belaukiant“.
    Bibliotekos teatriuko „Padaužiukai“  jaunieji artistai Auksė Baltulytė, Kazys Puidokas, Agnė Ainytė, Erlanda Aukselytė, Agnė Kasjan ir Karolina Remeikytė suvaidino nuotaikingą spektakliuką pagal H. K. Anderseno pasaką „Karalaitė ant žirnio“. Kultūros renginių organizatorė Emilija Kvedarienė pravedė talentų šou „Linksmasis traukinukas“, dalijo dovanėles vaikams. Vaikai ir suaugusieji sukosi žaidimų ratelyje, deklamavo eilėraščius, dainavo daineles. Visiems užteko dovanėlių: ir vaikams, ir suaugusiems.  Vaikams padovanojome po Vaidos Kavaliauskaitės knygelę „Istorijos apie meilę, stebuklą ir ilgesį“, kurias bibliotekai atsiuntė UAB „Naisių vasara“ už dalyvavimą piešinių ir fotografijų konkurse „Gandrus pasitinkant 2013“.                                                                            
Lionė Adomaitienė 
Maldenių filialo vyr. bibliotekininkė
Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09