Apie mus

LANKYTOJŲ DĖMESIUI!

  2021-11-15Lankytojų aptarnavimo tvarka nuo lapkričio 15 d.

VISAS bibliotekos paslaugas teiksime lankytojams, pateikusiems Galimybių pasą ir vaikams iki 16 metų.

Lankytojams, neturintiems Galimybių paso, teikiamos tik šios bibliotekos paslaugos:

 • Knygų išdavimas ir grąžinimas (nurodytoje vietoje)
 • Renginiai atvirose erdvėse

Galimybių pasą pateikite bibliotekos darbuotojui prieš įeidami į bibliotekos erdves.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintomis pandemijos valdymo priemonėmis, nuo rugsėjo 13 d. Joniškio rajono savivaldybės Jono Avyžiaus viešooje bibliotekoje kontaktinės paslaugos teikiamos, vykdoma ūkinė veikla bei organizuojami renginiai tik asmenims, atitinkantiems bent vieną galimybių paso kriterijų. Galimybių pasą galima turėti tais atvejais, kai duomenys apie vakcinavimą, persirgimą ar testo rezultatą yra e. sveikatos sistemoje. 

Knygas prašome grąžinti į leidinių grąžinimo dėžę, esančią prie Viešosios bibliotekos įėjimo.

Knygas užsakyti galima nuotoliniu būdu:

 • portale ibiblioteka.lt;
 • iš Viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus (8 426) 52306;
 • iš Vaikų literatūros skyriaus telefonu (8 620) 11372.

Užsakytas knygas galima atsiimti atėjus į biblioteką.

Reikalavimai lankytojams:

 • Vyresni nei 6 metų lankytojai bibliotekos patalpose privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (būtinai medicinines veido kaukes arba respiratorius). Kaukių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (jiems rekomenduojama užsidėti veido skydelį). Lankytojas, nedėvintis apsaugos priemonės dėl šios priežasties, turėtų darbuotojui parodyti neįgalumo nustatymo pažymėjimą. Lankytojai, nedėvintys nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių, neaptarnaujami ir paslaugos neteikiamos.
 • Asmenys, kuriems akivaizdžiai pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas) ir (arba) kuriems privaloma izoliacija, į biblioteką ir jos erdves neįleidžiami.
 • Lankytojai prašomi eilėse prie knygų ir kitų leidinių paėmimo / atidavimo laikytis ne mažesnio kaip 2 m atstumo vienas nuo kito (taip pat ir personalo).
 • Laikantis saugumo reikalavimų, dalyviai į renginius įleidžiami tik pagal išankstinę registraciją ir ne anksčiau nei likus 15 min. iki renginio. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami. Nuo rugsėjo 13 d. bibliotekos renginiuose galima dalyvauti tik turintiesiems galimybių pasą. Dalyviams privaloma dėvėti medicinines veido kaukes arba respiratorius, laikytis saugaus atstumo, rekomenduojama naudotis rankų dezinfekcijos priemonėmis. Į renginius gali patekti tik užsiregistravę asmenys.
 • Lankytojai prašomi laikytis saugaus 2 m atstumo, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (prisidengti nosį ir burną vienkartine nosinaite arba kosėti ar čiaudėti į sulenktos alkūnės vidinę pusę) ir tinkamos rankų higienos (dažnai plauti rankas vandeniu ir muilu arba naudoti dezinfekcinį skystį).
 • Aplinkos valymas, dezinfekcija ir vėdinimas bibliotekoje atliekami keletą kartų per dieną, vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijomis.

 

Maloniai kviečiame naudotis Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos teikiamomis nuotolinėmis paslaugomis. Sekite mūsų naujienas socialiniuose tinkluose ir Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos svetainėje www.joniskis.rvb.lt

Likime sveiki ir saugūs. Dėkojame bibliotekos lankytojams už supratingumą ir atsakingumą.

 

Paskutinio redagavimo data: 2021-11-16