Apie mus

Akcijai „Knygų Kalėdos“ pasibaigus

  2014-01-09Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ suteikė galimybę papildyti ir mūsų rajono bibliotekų fondus.

    Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ suteikė galimybę papildyti ir mūsų rajono bibliotekų fondus. Akcijos metu joniškiečiai, bibliotekos bičiuliai, rėmėjai nupirko knygyne ar tiesiogiai padovanojo viešosios bibliotekos ir  filialų skaitytojams  514   knygų, žaidimų, muzikinių diskų.  Knygyne "Vaga" Joniškio bibliotekoms gyventojai ir organizacijos nupirko 20 knygų.
    Maldeniečiai Rolandas ir Vaidutė  Lesučiai, Rita Krištopaitienė, Algis Petraitis, Palmyra Rudauskienė naujų knygų nupirko Maldenių bibliotekai. Taip pat 28 naujesnėmis  knygomis šio filialo  fondą papildė kita grupelė kaimo gyventojų: Erlanda Aukselytė, Auksė Baltulytė, Giedrė Dargytė, Romualdas Vainauskas, Ieva Balsytė.  59 knygomis ir žaidimais savo miestelio biblioteką apdovanojo skaistgiriečiai Asta ir Artemijus Keturakiai. Kriukiečių Sandros ir Tomo Rudžių 34 padovanotos knygos pasieks Kriukų bibliotekos skaitytojus. 
    Naujų knygų nupirko Rotary klubas (6 egz.), „Audruvės“ literatų klubas, joniškietė   Dalia Pranskevičienė, gimtojo Plikiškių kaimo bibliotekai – Jovita Šimkevičiūtė. Tiesiogiai atnešdami į biblioteką naujų ir vertingų knygų  padovanojo Trijų Karalių dieną biblioteką aplankęs  Joniškio dekanas Eduardas Semaška, kraštietis, Joniškio garbės pilietis Juozas Šalkauskas, Dzintra Staniulienė, dr. Ernestas Vasiliauskas, Birutė Ginkuvienė, Jonas Pidkova. Prie akcijos taip pat prisijungė Darbo partijos (leiboristų) Joniškio skyriaus nariai, padovanoję bibliotekai 242 įvairias  knygas. 
     O viešosios bibliotekos muzikinį fondą papildė  Švedijoje gyvenančios kultūros mecenatės, rašytojos, profesorės Marinos Kulčinskajos muzikinė dovana – net 47 kompaktiniai diskai!
     Dalyvauti ir paremti „Knygų Kalėdas“ Viešosios bibliotekos darbuotojos kvietė joniškiečius kalėdinio prekymečio ir kitų renginių metu. Už geradarių  suaukotus  150 litų  nupirktos 7 pačios naujausios knygos.  
    Akcijos metu bibliotekų  lentynos  daugiausia praturtėjo grožine literatūra (romanais, poezija),  vaikiškomis knygomis.  
    Visos nupirktos ir dovanotos knygos paženklintos „Knygų Kalėdų“ lipdukais. 
Nuoširdžiai dėkojame visiems, dalyvavusiems akcijoje „Knygų Kalėdos“: ir pirkusiems knygyne, ir atnešusiems knygų dovanas į biblioteką, ir parėmusiems piniginėmis aukomis.  

                               Simona Jonkutė
Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos vyriaus. bibliotekininkė projektinei ir edukacinei veiklai

Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09