Renginiai

Maestro Algimanto Raudonikio kūrybos aruodai

  2014-01-17Sausio 6– 31 dienomis J. Avyžiaus viešosios bibliotekos skaitykloje veikia literatūros paroda „Maestro Algimanto Raudonikio kūrybos aruodai“, skirta kraštiečio kompozitoriaus 80-mečiui paminėti.

   Sausio 6– 31 dienomis J. Avyžiaus viešosios bibliotekos skaitykloje veikia  literatūros paroda „Maestro Algimanto Raudonikio kūrybos aruodai“, skirta kraštiečio kompozitoriaus 80-mečiui paminėti.
    2004 m. A. Raudonikiui suteiktas Joniškio miesto garbės piliečio vardas, 2012 m.  jo vardu pavadinta meno mokykla. Kompozitorius mielai lankosi gimtinėje, dalyvauja čia organizuojamuose muzikiniuose konkursuose, apžiūrose. 
    Literatūros parodoje eksponuojama  ne tik bibliotekoje surinkta informacija apie garbų kraštietį, jo kūrybą, sąsajas su Joniškio kraštu, bibliografijos rodyklė (1958-2000 m. ), bet ir senos, nostalgija dvelkiančios plokštelės  „Estradinės melodijos“,  „Kopų balsai“, „Dar širdyje ne sutema“, Birutė Petrikytė, Nijolė Ščiukaitė ir kt. 
     Joniškio J. Avyžiaus viešosios bibliotekos Svečių knygoje dar 2003 m. Maestro įrašė „Visada atvykti malonu į Joniškį, į savo tėviškę, susitikti su mielais joniškiečiais. Noriu palinkėti visiems geriausios sėkmės, geros nuotaikos, skambios dainos“. 
     Artėjančios gražios sukakties proga  nenutrūkstamo kūrybinio įkvėpimo linkime ir gerbiamam kompozitoriui.

                            Dalia Norvaišienė
Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09