Apie mus

Vėl renkame Metų knygą!

  2014-01-31Sausio 29 d. Linkaičių filialo jaunieji skaitytojai susirinko į popietę, skirtą vaikų Metų knygos rinkimų akcijai.

       Sausio 29 d. Linkaičių filialo jaunieji skaitytojai susirinko į popietę, skirtą vaikų Metų knygos rinkimų akcijai.
   Bibliotekos skaityklą puošė plakatai: „Skaityti nekenksminga. Kenksminga neskaityti!“, „Geros pasakos niekada nesibaigia“, „Kūryba visada gimsta iš širdies“, „Nuo gerų knygų smegenys pailsi“, „Piešti ir rašyti istorijas gali kiekvienas“. 
Bibliotekininkė vaikams priminė, kad Linkaičių skaitytojai jau penktą kartą padės išrinkti Metų knygą vaikams, o apdovanojimą laimėjusios knygos autorius bus apdovanotas tradicinės Vilniaus knygų mugės metu. Trumpai buvo prisimintos ankstesnių metų knygos — nugalėtojos.
    Metų knygos vaikams rinkimų akcijoje šįkart dalyvauja skirtingų leidyklų, patyrusių kūrėjų ir literatūros debiutantų labai įvairios tematikos kūriniai: K. Navako „Udo ir Dra niekaip nesusikalba“, A. Šimkaus „Vaizdai iš gyvenimo bobulytės“, I. Vizbaraitės „Karžygiuko istorija“, V. Lapinos „Ar pažįsti Kiukį?“, T. S. Butkaus „Bumba Dumba ir Visatos sukūrimas“. 
    Šias knygas padėjo pristatyti moksleiviai Vygailė Mameniškytė ir Paulius Katiliavas, Bendraminčių klubo narės Elena Stankaitienė ir Jurgita Katiliavienė. Skambėjo kūrinių ištraukos, popietės dalyviai grožėjosi spalvingomis iliustracijomis. Bendraminčių klubo narės  atsinešė pintinę saldainių ir išdalijo juos vaikams. 
Bibliotekininkė priminė, kad balsuoti už labiausiai patikusią knygą bus galima iki vasario 16 d., o patogiausia tai padaryti svetainėje www.skaitymometai.lt.

                                                                           Aleksandra Stulginskienė
                                                                   Linkaičių filialo vyr. bibliotekininkė

Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09