Apie mus

Šiaurės šalių literatūros ir Suaugusiųjų mokymosi savaitė Maldenių bibliotekojeLapkričio 15–21 d. paskelbta Suaugusiųjų mokymosi savaite. Maldenių biblioteka prisijungė prie šios savaitės veiklų, lapkričio 18–19 d. surengdama piešimo edukacijas suaugusiems.

Susirinkusios į kūrybinius užsiėmimus vyresnio amžiaus moterys ne tik smagiai praleido laiką bendraudamos, bet ir susipažino su netradicine piešimo technika: medvilniniu disku, kempinėlėmis, ausų krapštukais ir kt. Tapyba neįprastomis medžiagomis suteikė daug gerų emocijų, atpalaidavo, įrodė, kad galima gražiai piešti ir be specialaus pasiruošimo. Kadangi savaitė buvo skirta Šiaurės šalių literatūrai, dalyvės susipažino su šiai progai skirta knygų paroda, o piešdamos turėjo progos pasiklausyti Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos darbuotojų Ritos ir Dovilės skaitomų skandinavų rašytojų kūrinių ištraukų.
Ramūs, užburiantys balsai, sklindantys iš ekrano, malonus kūrybinis užsiėmimas, jauki žvakių šviesa privertė moteris pamiršti rūpesčius, susimąstyti, atsipalaiduoti.
 
L. Adomaitienės inf. ir nuotr.


Paskutinio redagavimo data: 2021-11-23