Apie mus

Ugdome jaunąjį skaitytoją

  2014-02-11Sausio 14, 28, 31 ir vasario 3, 7 dienomis Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje lankėsi Mato Slančiausko progimnazijos ir „Saulės“ pagrindinės mokyklos penktokai ir šeštokai.

    Sausio 14, 28, 31 ir vasario 3, 7 dienomis Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje lankėsi Mato  Slančiausko progimnazijos ir „Saulės“ pagrindinės mokyklos penktokai ir šeštokai.
    Jų tikslas – kuo daugiau sužinoti ne tik apie biblioteką, bet ir apie bibliotekininko profesiją. Nelengva ištarti taisyklingai žodį „bibliotekininkas“, o užrašyti dar sunkiau. Dažnas suklysta tardamas ir trumpesnį žodį „biblioteka“. Nuo to ir prasidėdavo pamokos apie bibliotekas ir bibliotekininko profesiją. Skyriaus darbuotojos šmaikščiai pristatė šios profesijos pliusus ir minusus, nevengė humoro ir kritikos sau, pasakojo apie žymiausius pasaulio bibliotekininkus, demonstravo skaidres su gražiausių pasaulio bibliotekų vaizdais. Ne vienas iš pradžių šiek tiek skeptiškai nusiteikęs mokinukas vėliau ištardavo „Vau, norėčiau ten apsilankyti!“.

                                                                           Dovilė  Kurlienė,
                                                                Vaikų literatūros skyriaus vedėja

Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09