Apie mus

Kuriančių moterų popietė

  2014-03-13Tarptautinės moters dienos išvakarėse Gaižaičių filialo bibliotekininkė šiltam pabendravimui į biblioteką pakvietė būrelį moterų. Renginyje panoro dalyvauti 24 seniūnijos moterys ir viešnia iš kaimyninės Žagarės miesto bibliotekos.

    Tarptautinės moters dienos išvakarėse Gaižaičių filialo bibliotekininkė šiltam pabendravimui į biblioteką pakvietė būrelį moterų. Renginyje panoro dalyvauti 24 seniūnijos moterys ir viešnia iš kaimyninės  Žagarės miesto bibliotekos.
   Mažoje seniūnijoje gyvena nemažai įvairius rankdarbius kuriančių   moterų. Į popietę susirinkusioms moterims bibliotekininkė  pristatė knygą „Kurianti moteris“, tinkančią  tiek patyrusioms, tiek pradedančioms kurti.  
    Pasidairiusios po knygos puslapius ir aptarusios tai,  ką matėme,  rodėme savo rankdarbius. Kiekviena atsinešė  po vieną ar keletą savo padarytų darbų.   Bibliotekininkė Vitalija iš Žagarės atsivežė megztą vaikišką rūbelį,  Eglė Ginkuvienė demonstravo savo rankų darbo suknelę, Vanda Petrauskienė – megztuką, Albina Gylienė  buvo pasipuošusi savo megztu šalikėliu. Grožėjomės  Pranutės  Streleckienės  riešinėmis, pirštinėmis, kojinėmis, vaikiškomis  šlepetėmis, Laimutės Petkauskienės  rištais   diržais.  Juzefa Petkauskienė mezga kojines, pirštines, Vitalija Petkauskaitė rodė vašeliu nertą pagalvėlę,  Dominyka Stravinskienė – servetėlę. Daug Dominykos sukurtų  darbų buvo eksponuojama parodoje bibliotekoje 2013 metais. 
Elena Gecienė atsinešė piešinių bei padeklamavo savo sukurtą eilėraštį apie moterį, Ina Slančiauskienė ir Greta Giedraitytė pateikė tapybos darbų. Pranutė Peleckienė savo kūrybą išreiškė žodžiais, Adolfina Gylienė ir Pranutė Streleckienė padainavo dainą, kuriai žodžius parašė Adolfina, beje, jos  kūrybiškumą atspindėjo ir šventei pagamintas tortas.  Renalda Giedraitienė dekupažu papuošė  padėklą ir velykinius  kiaušinius. Pranė Gervienė  vaišino savo gamybos arbata, Stanislava Andrulaitienė džiovintais obuoliais. Visoms popietės dalyvėms įteiktos gėlės. Nuoširdaus pabendravimo valandėlė visoms moterims paliko malonius ir šiltus įspūdžius.

                                 Monika Sviderskienė
                      Gaižaičių filialo vyr. bibliotekininkė

Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09