Apie mus

Rytmetys Žemės dienai

  2014-03-21Kovo 20 d. Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Bariūnų filiale vyko rytmetys vaikams „Žemei bundant, paukščiams grįžtant“, skirtas Žemės dienai.

 Kovo 20 d. Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Bariūnų filiale vyko rytmetys vaikams „Žemei bundant, paukščiams grįžtant“, skirtas Žemės dienai.  
  Vaikai nuo mažens mokomi pažinti gamtą, skatinami   saugoti ir  tausoti gyvybę Žemėje.  Į rytmetį susirinko patys mažiausi ir  nuoširdžiausi vaikų darželio vaikučiai. Buvo kalbama apie Žemę, jos suteiktą gyvybę ne tik mums, bet ir visai augmenijai,  gyvūnijai. Vaikai puikiausiai žinojo, kad ją reikia prižiūrėti ne tik pavasarį, bet visus  metus. Mažyliams bibliotekininkė papasakojo apie švarių miškų bei įvairių telkinių naudą.
   Bibliotekoje įvairiaspalvėmis karpytomis gėlėmis ir  pačių vaikų margintais drugeliais buvo papuoštas „Gyvybės medis“. Lauke papuošėme pievą, kuri pražydo įstabiausiais žiedais. Atsidėkodami už visą suteiktą gėrį, visi kartu sakėme priesaiką Žemei – šis „dokumentas“ buvo patvirtintas vaikų pirštelių atspaudais.

                                         Erika Vasiliauskaitė  – Rašimienė

Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09