Apie mus

Tarptautinė teatro diena Plikiškių filiale

  2014-03-28Kovo 27 dieną Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Plikiškių filialo skaitytojai, pasitikdami Tarptautinę teatro dieną, sulaukė svečių.

   Kovo 27 dieną Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Plikiškių filialo skaitytojai, pasitikdami Tarptautinę teatro  dieną, sulaukė svečių. Juos aplankė Joniškio „Saulutės“ lopšelio-darželio mažieji aktoriai, lydimi direktorės pavaduotojos L. Balčiūnienės,  su savo teatralizuota melų pasaka apie Raudonkepuraitę.
    Susirinkusieji  kartu  su pasakų močiute (auklėtoja N. Budrienė) ir mažaisiais aktoriais bandė „ištaisyti“ klaidas šioje gerai visiems žinomoje pasakoje. Juk Raudonkepuraitė turėjo nueiti pas senelę ir nunešti jai pyragėlių, o ne bulvių lupenų,  miške sutiko ne mešką, bet vilką (auklėtoja S. Striuogienė)  ir rasti senelę ji gali ne važiuodama troleibusu, bet eidama miško takeliu... Renginio pabaigoje darželinukai  ir jų auklėtojos atliko muzikinius  pašmaikštavimus  kartu su savo muzikos mokytoja G. Pampariene. Dainelės apie šešias šokančias blusas, plaukiančią varną, kuri gaudė silkes ir  kitos papasakotos istorijos  sukėlė daug juoko visiems renginio dalyviams.  
    Vyr. bibliotekininkė Aušra Kriščiūnienė  priminė, kad teatro istorija labai sena, tačiau juk teatras pirmiausia prasideda nuo žodžio, jo raiškos ir pakvietė  pasiklausyti Plikiškių mokyklos-daugiafunkcio centro raiškiojo skaitymo konkurso nugalėtojų  Agotos (2 kl.),  Gabijos (1 kl.), Gerdos (4 kl.), Viktorijos (3 kl.) deklamuojamų  Violetos Palčinskaitės eilėraščių. 
    Teatralizuotas   susitikimas su bibliotekos skaitytojais baigėsi mintimis  dar kartą sugrįžti čia su nauja programėle  ir fotografija atminčiai. Mažiesiems svečiams bibliotekininkė padovanojo linksmų skirtukų knygelėms ir saldumynų. Prieš išvykdami darželinukai apžiūrėjo biblioteką, pasidžiaugė  linksmomis  knygelėmis su pasakų veikėjų balsais.

                                                                               Aušra Kriščiūnienė

Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09