Renginiai

Popietė, skirta rašytojui Jonui Biliūnui

  2014-04-18Balandžio 16–ąją Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Rudiškių filiale su jaunaisiais skaitytojais paminėtos rašytojo Jono Biliūno 135-osios gimimo metinės.

   Balandžio  16–ąją  Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Rudiškių filiale  su jaunaisiais skaitytojais paminėtos  rašytojo Jono Biliūno 135-osios gimimo metinės.   
   Susirinkusiems vaikams bibliotekininkė papasakojo apie rašytoją ir jo kūrybą,    paskaitė literatūros klasikos kūrinį – apsakymą „Brisiaus galas“, kartu su vaikais aptarė šio kūrinio skleidžiamas moralines vertybes, sąsajas su šiandieninio gyvenimo  moralinėmis nuostatomis ir požiūriu.  
    Koks sunkus jausmas būti nebereikalingu  apsakyme  atskleidžiamas per pasenusio šunelio gyvenimo baigties liūdesį. Prieš daugybę metų J. Biliūną jaudinę dalykai yra aktualūs ir šiandien.  Vaikai pritarė,  kad ir dabar neretai išgirstame  liūdnų žinių per televiziją ar paskaitome  spaudoje apie nukankintus naminius gyvūnėlius. Šio liūdno apsakymo skaitymu ir aptarimu norėjosi paskatinti vaikus visada susimąstyti apie moralę,  stengtis  nepasielgti su kitais taip, kad neįskaudintum kito ir nesutryptum  žmogaus savyje.
    Popietės metu, išreikšdami meilę savo augintiniui, vaikai piešė savo mylimą šunelį, pasižadėdami jį globoti, rūpintis ir tada, kai jis nusens.

                                                                            Irena Lacienė,
                                                          Rudiškių filialo vyr. bibliotekininkė

Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09