Renginiai

„Europos egzaminas“ bibliotekoje

  2014-05-10Europos dienos proga Jono Avyžiaus viešojoje bibliotekoje antrus metus iš eilės surengtas „Europos egzaminas“.

   Europos dienos proga Jono Avyžiaus viešojoje bibliotekoje  antrus metus iš eilės surengtas „Europos egzaminas“.  Gegužės 9 d. 11 val. į biblioteką susirinko ne tik bibliotekos darbuotojai, bet ir kiti joniškiečiai, panorėję  pasitikrinti savo žinias apie Europą, Europos Sąjungą.
     Iš viso egzamine dalyvavo 10 dalyvių. Aktyviausiai dalyvavo Joniškio visuomenės sveikatos biuro darbuotojos, noriai savo žinias pasitikrino senjorai. Joniškiečiams klausimai pasirodė itin  sunkūs, reikalaujantys labai daug žinių apie ES. Per pusvalandį dalyviai turėjo atsakyti į 20 klausimų. Susumavus  rezultatus, paaiškėjo, kad visi egzamino dalyviai surinko panašų balų skaičių, tačiau geriausiai  sekėsi ir pirmoji vieta atiteko   Visuomenės sveikatos biuro vadovei Linai Martinaitienei, antroji  – senjorei  Janinai Šimaitienei, trečioji – joniškietei Gintai  Mykolaitienei. Nugalėtojai apdovanoti Europos Komisijos  atstovybės Lietuvoje prizais ir diplomais.  
    Taip pat egzamino dalyviai turėjo galimybę susipažinti su bibliotekos skaitykloje eksponuojama Europos dienai skirta paroda „Mūsų miesto draugystės tiltai Europoje“. Parodoje pristatytos Joniškio rajono savivaldybės draugystės ir kultūrinio bendradarbiavimo sutartys ir ketinimų protokolai  su 9 Europos miestais, knygos, suvenyrai, kita atributika.   Paroda veiks iki gegužės 12 d.  

                                                                            Rita Brazauskienė

Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09