Apie mus

Vasariškos svajonės ant marškinėlių

  2014-06-09Birželio 5 dieną į Plikiškių biblioteką skubėjo visi, kurie panoro išmokti sukurti originalų piešinį ant savo marškinėlių.

    Birželio 5 dieną į Plikiškių biblioteką skubėjo visi, kurie panoro išmokti sukurti originalų piešinį ant savo marškinėlių.
   Į kūrybines dirbtuvėles po atviru dangumi atvyko Jono Avyžiaus Viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vedėja Dovilė Kurlienė, kuri supažindino su piešimo ant audinio technika, specialių dažų savybėmis ir pakvietė susirinkusius sugalvoti, kokią spalvotą žinią jie norėtų sukurti ant savo marškinėlių. Skaitytojai, jaukiai įsikūrę ant pievelės prie bibliotekos, kibo į darbą. Netrukus ant marškinėlių buvo galima pastebėti vasaros atostogų akimirkas. Gerda nusprendė nusipiešti savo augintinį, Darija kūrė stilizuotą širdelių puokštę, Viktorijos marškinėliuose spindėjo mėnulis ir žvaigždės. Broliai Aurimas ir Orestas – užkietėję žvejai, todėl jie pavaizdavo išsvajotą auksinę žuvelę, kuri spindėjo saulėje lyg tikra. Seserys Airida ir Viltė ant rūbo prisiūtą aplikaciją pavertė žydinčiu sodu. 
    Renginio pabaigoje visi pasidžiaugė savo sukurtais darbais, įgyta patirtimi. Vyr. bibliotekininkė Aušra Kriščiūnienė padėkojo renginio viešniai už kūrybinę pamokėlę vildamasi, kad panašių susitikimų bus ir ateityje. D. Kurlienė pakvietė vaikus per vasarą ne tik atostogauti, bet ir draugauti su knyga, auginti knygų medį dalyvaujant projekte „Augu skaitydamas“.

                                                                                    Aušra Kriščiūnienė

Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09