Apie mus

Įdomus ir naudingas susitikimas Žagarės bibliotekoje

  2014-06-10Birželio 10 dieną Žagarės biblioteka pakvietė miestelėnus į susitikimą su Joniškio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus prevencijos poskyrio bendruomenės pareigūne Almira Kumpyte.

    Birželio 10 dieną Žagarės biblioteka pakvietė miestelėnus į susitikimą su Joniškio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus prevencijos poskyrio bendruomenės pareigūne Almira Kumpyte.
    Renginio metu buvo kalbama apie saugų dviratininkų elgesį, dviračių eismo taisyklių pakeitimus, kokie nauji saugumo reikalavimai ir priemonės privalomos dviratininkams, vaikams iki 18 metų. Jauniesiems renginio dalyviams pareigūnė pademonstravo dviratininko šalmą ir beveik įtikino vaikus ir jų mamas apie šalmo naudą. 
    A. Kumpytė, kalbėdama apie vagysčių prevenciją, pabrėžė, kad pirmiausia savo daiktais turi rūpintis patys daiktų savininkai. 
    Kalbėta ir apie  telefoninius sukčiavimo atvejus. Žagariečiai pasakojo savo patirtis susidūrus su telefoniniais sukčiais. 
    Po ilgo pokalbio įvairiomis temomis A. Kumpytė paženklino žagariečių dviračius. Kadangi ženklinimo darbai vyko lauke, prie bibliotekos laiptų, pasižymėti dviračius sustojo ir nedalyvavę renginyje. Pareigūnė kantriai ir atidžiai graviravo skaičius ant dviračių net 3 valandas. Sužymėti 33 dviračiai. Norinčių atsirado ir daugiau, tačiau dėl laiko stokos A. Kumpytė pažadėjo juos pažymėti kito susitikimo metu. 
    Susitikimu liko patenkinti visi - ir dalyviai, ir viešnia, kuri norėtų į Žagarės biblioteką užsukti dar kartą.

                                                                                           Aušra Jonuitytė

Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09