Apie mus

Rytmetys darželyje

  2014-06-12Birželio 11 –ąją aplinkos apsaugos dienos proga Bariūnų filialo bibliotekininkė kartu su vaikų darželio bendruomene organizavo rytmetį „Žemelė – dosni ją tausojantiems“.

  Birželio 11 –ąją aplinkos apsaugos dienos proga Bariūnų filialo bibliotekininkė kartu su vaikų darželio bendruomene  organizavo rytmetį „Žemelė – dosni ją tausojantiems“.
    Bibliotekininkė vaikams papasakojo, kaip ir kodėl reikia rūšiuoti buitines atliekas. Su mažaisiais svarstėme, kokių buitinių atliekų randasi darželyje, vaikų grupėse ir kaip jas dar galima panaudoti. Ilgai žvalgytis neteko – ant lentynos pūpsojo dažais išpaišyti plastikiniai indukai, kuriuose puikiausiai apsigyveno pieštukai, flomasteriai, teptukai, įvairios formelės, panaudojamos dailės pamokėlėse.
    Renginio metu taip pat sumanėme padaryti tvarką ir pabandyti žaismingai panaudoti popierines atliekas. Iš popieriaus ritinėlių, kartoninės dėžės padarėme bičių avilį, kurį nudažėme geltonai ir papuošėme gėlėmis. O koks namelis be gyventojų? Tad iš popierinių ritinėlių padarėme bitutes, joms prisegėme iš plastikinio butelio išpjautus sparnelius. 
    Visų nuotaika buvo puiki, netgi juokavome, kad, sugrįžę po atostogų, gal rasime pilną avilį medaus.
 Erika Vasiliauskaitė – Rašimienė
Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09