Apie mus

Kartu su vėju vartė knygų lapus

  2014-08-11Vasara eina į pabaigą, atostogų, kitaip tariant, „katino“ dienos baigiasi ir vaikams.

 Vasara eina į pabaigą, atostogų, kitaip tariant, „katino“ dienos baigiasi  ir vaikams. Rugpjūčio 6-ąją Bariūnų filialo bibliotekininkė kartu su būreliu vaikų ir knygomis rankose patraukė  Bariūnų poilsiavietės link – į rytmetį „Kai vėjas varto knygos lapus“. Beeidami,  kas dainelę sudainavo, kas ketureilį padeklamavo ar  vasaros nutikimais pasidalijo.
    Įsikūrę pavėsyje  žvalgėmės ir džiaugėmės tokia nuostabia žaluma, tyvuliuojančiu  vandeniu ir jame plaukiojančiais paukščiais. Kad būtų įdomiau, sugalvojome  duoti darbo ir vėjui, o jis buvo puikiai nusiteikęs mums pagelbėti. Kol vienas vaikas skaitė, kitiems lapus vartė vėjelis, tarsi pokštaudamas, tai pirmyn, tai atgal. Viena istorija persipynė su kita, įsiterpė ir eilėraščių posmeliai, kuriems pritarė paukščių balsai. Tai pats nuostabiausias laikas, kai gali prisiglaudęs prie medžio kamieno skaityti pačią mėgstamiausią knygą.
    Kadangi ne visi vaikai leidžia atostogas su knyga, kitiems tai greitai pabosta, nusprendėme pamiklinti pirštukus. Pasiėmę didelius balto popieriaus lapus po keliolikos minučių pavertėme juos įvairiaspalviais. Surengėme ir nedideles vaišes – juk  reikia vasarą palydėti ir saulute pasidžiaugti.

                                                                          Erika Vasiliauskaitė – Rašimienė

Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09