Renginiai

Vasara palydėta žaidimais

  2014-09-03Prieš rugsėjo pirmąją Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Maldenių filialo bibliotekininkė vaikus ir suaugusiuosius pakvietė į žaidimų popietę iš renginių ciklo „Taip vakarojo mūsų senoliai“ .

   Prieš rugsėjo pirmąją Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Maldenių filialo bibliotekininkė vaikus ir suaugusiuosius  pakvietė į žaidimų popietę iš renginių  ciklo „Taip vakarojo mūsų senoliai“ . 
   Bibliotekininkė trumpai priminė pavasarį vykusią šio  renginių ciklo pirmąją dalį, kuri buvo skirta lietuviškoms giesmėms, papasakojo apie žiemą planuojamą organizuoti tradicijų vakarą.
    Popietėje bibliotekininkė papasakojo apie liaudies žaidimus, jų rūšis, reikšmę, o bibliotekos teatro „Padaužiukai“ artistės Karolina Remeikytė, Auksė Baltulytė, Agnė ir Gabrielė Kasjan, Agnė Ainytė bei Erlanda Aukselytė suvaidino specialiai šiam renginiui paruoštą pasaką „Auksinė žuvelė“( pagal A. Puškiną). Į bibliotekininkės perkurtą pasaką – spektakliuką įtraukti nauji personažai Ragana, Miegančioji gražuolė ir kiti, kurie vaidinimo metu žaidė įvairius liaudies žaidimus – ratelius,  į juos įtraukdami  šventės dalyvius.
    Žaidimų popietėje dalyvavo  Stungių filialo bibliotekininkė Diana Kidelienė su savo jaunosiomis skaitytojomis ir saviveiklininkėmis. Mergaitės pašoko keletą  šiuolaikinių šokių,   šokio žingsnelių pamokė ir visus susirinkusius. Pasimokę visi bibliotekos kieme sušoko bendrą smagų šokį.
    Visi aktyviai dalyvavo abiejų bibliotekininkių parengtoje  viktorinoje apie liaudies papročius ir tradicijas.
   Lionė Adomaitienė
                                            Maldenių filialo vyr.bibliotekininkė
Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09