Apie mus

Diena be automobilio Gataučiuose

  2014-10-02Rugsėjo 24-ąją Tarptautinės dienos be automobilio proga Joniškio visuomenės sveikatos biuras kartu su Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Gataučių filialu organizavo žygį dviračiais iš Joniškio į Gataučius. Prie dviratinininkų iš Joniškio prisijungė ir keletas Viešosios bibliotekos darbuotojų.

   Rugsėjo 24-ąją Tarptautinės dienos be automobilio proga Joniškio visuomenės sveikatos biuras kartu su Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Gataučių filialu organizavo žygį dviračiais  iš Joniškio į Gataučius. Prie dviratinininkų iš Joniškio prisijungė ir keletas Viešosios bibliotekos darbuotojų.
   Žygio dalyvius prie Gataučių seniūnijos pasitiko bibliotekininkė Lina Šlipaitytė ir pirmiausia visus pakvietė  į proto mankštą – atsakyti į bibliotekininkės paruoštus klausimus. Teisingai atsakiusieji laimėjo saldžių prizų. Po viktorinos Visuomenės sveikatos biuro specialistės pasiūlė pažaisti lauko žaidimus. Rankų miklumą buvo galima išbandyti lėkščiasvydžio rungtyje, išmėginti jėgas žaidime – sukinio kopėčiose. Žaidimus vainikavo tangrama – įvairių figūrų dėlionė, kuriai žaidėjai turėjo pasitelkti loginį mąstymą. 
         Po mankštų ir žaidimų bibliotekininkė visus pakvietė į biblioteką pasivaišinti žolelių arbata su medumi. Dalyviai buvo patenkinti smagiu renginiu ir planavo  kitas keliones dviračiais pasižvalgymui po Joniškio apylinkes.   

                                                                               Lina Šlipaitytė
                                                           Gataučių filialo vyr. bibliotekininkė

Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09