Apie mus

Pirmokų viešnagė bibliotekoje

  2014-10-27Spalio 21–ąją Skaistgirio bibliotekoje vyko pažintinė pamoka Skaistgirio gimnazijos pirmos klasės mokiniams, atėjusiems su mokytoja Jolanta Bijanskiene.

   Spalio 21–ąją Skaistgirio bibliotekoje vyko pažintinė pamoka Skaistgirio gimnazijos pirmos klasės mokiniams, atėjusiems su  mokytoja Jolanta Bijanskiene.
    Pamokos metu vaikai sužinojo, kas yra biblioteka, kas yra Jonas Avyžius ir kodėl ši pavardė minima mūsų bibliotekos pavadinime, kaip dera elgtis bibliotekoje, kaip išsirinkti ir saugoti knygeles. Vaikai susipažino  su pačiomis naujausiomis tradicinėmis,  įvairaus formato žaislinėmis, CD ir 3D priedus turinčiomis knygelėmis. Parodyta ir seniausia bibliotekos knyga vaikams – 1963 metais išleistas Jono Avyžiaus  „Didžiojo užutėkio gyventojų“ leidimas, taip pat   naujausia,   2008–aisiais  išleista ta pati knyga, sulaukusi didelio vaikų susidomėjimo.  Mes,  bibliotekininkės, domėjomės, kokias pasakas vaikai jau yra skaitę su tėveliais ar mokytoja. Renginio metu visi kartu klausėmės  pamokančios ir nuotaikingos „Triušiuko pasakos“ iš CD. Vėliau vaikai patys vartė knygas, žurnaliukus, žaidė stalo žaidimus, domėjosi kompiuteriais, apžiūrėjo suaugusių skaitytojų knygų fondą. Keletas pirmokų užsiregistravo į bibliotekos skaitytojus, kiti dar norėjo pasitarti su tėveliais ir pas mus apsilankyti kitą kartą. Vaikai ir mokytoja pažadėjo mielai dalyvauti mūsų renginiuose. 
    Biblioteką aplankiusiems pirmokėliams įteiktos atminimo dovanėlės – skirtukai knygoms ir atvirukai, kuriuos bibliotekai dovanojo kraštietis Jaunius Lingys.

                                                                                Jolanta Jatulienė

Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09