Apie mus

Valandėlė su neregiais ir silpnaregiais

  2014-11-04Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyrius, pratęsdamas bendrystę su Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Joniškio skyriaus nariais, spalio 28-osios rytmetį skyriaus narius pakvietė į susitikimą Joniškio visuomenės sveikatos biure, kur lengviau patekti negalią turinčiam žmogui.

   Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyrius, pratęsdamas bendrystę su Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Joniškio skyriaus nariais, spalio 28-osios  rytmetį  skyriaus narius pakvietė į susitikimą Joniškio visuomenės sveikatos biure, kur lengviau patekti negalią turinčiam žmogui.
    Renginį pradėjome ištrauka iš K. Donelaičio poemos „Metai“. Aktoriaus Rolando Kazlo skaitomos „Rudenio gėrybės“ nugramzdino į moksleiviškus metus, kuomet kiekvienas susipažįsta su K. Donelaičio kūryba. Daugelis sakė primiršę poemą, atsimeną tik pirmąsias poemos eilutes.
    Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja Eglė Šukienė pristatė Lietuvos Aklųjų bibliotekos svetainėje sukurtą programą ELVIS, kuri žmonėms, turintiems regėjimo negalią,  suteikia galimybę parsisiųsti garsines knygas į savo kompiuterį. 
    Drauge šnekučiavomės apie problemas, su kuriomis susiduria silpnai matantys, sužinojome, kokios technologinės ir kultūrinės priemonės galėtų palengvinti jų socialinį gyvenimą.
    Gausiai susirinkę draugijos nariai vaišinosi arbata, kava, savo atsineštais saldumynais.
    Gerą nuotaiką susirinkusiems dovanojo A. Raudonikio meno mokyklos muzikos mokytoja Danutė Poliakienė. Visus išjudino gerai žinomos melodijos, nuteikė bendrai dainai. Tarp dainuojančių išsiskyrė jaunos draugijos narės Almos Striogaitės žavingas balsas.
    Už bendravimą ir muzikinę pagalbą renginiuose bibliotekininkės dėkoja bibliotekos bičiulei D. Poliakienei.  

                                                                                               Eglė  Šukienė

Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09