Apie mus

Susitikimas su rašytojais

  2014-11-27Lapkričio 25 –ąją pagal Rašytojų klubo projektą „Salvete, juvenes“ susitikti su knygos ir skaitymo gerbėjais į mūsų rajoną atvyko grupelė rašytojų.

    Lapkričio 25 –ąją  pagal Rašytojų klubo projektą „Salvete, juvenes“ susitikti su knygos ir skaitymo gerbėjais į mūsų rajoną atvyko grupelė rašytojų.
    Susitikimuose Skaistgirio gimnazijoje ir Jono Avyžiaus viešojoje bibliotekoje dalyvavo   poetas, scenaristas, žurnalistas  Arnas Ališauskas, poetas, dramaturgas, žurnalistas Mindaugas Nastaravičius ir debiutuojantis prozininkas, istorikas  Tomas Vaiseta. Jaunesnei rašytojų kartai atstovaujantys kūrėjai dalijosi savo kūrybos potyriais, skaitė tekstus. Su Viešojoje bibliotekoje vykusio   vakaro dalyviais užvirė karšta diskusija apie lietuvių literatūros klasikus ir jaunesniosios  kartos autorių tekstus,  kaip juos   suvokia skirtingos kartos, kaip vertinami  šių metų knygų penketukai. 
    Susitikimą bibliotekoje pagyvino Kultūros centro dainavimo studijos „ETC“ jaunųjų atlikėjų – Gabijos, Akvilės ir Jurintos muzikinis akcentas.  
    Vakaro pabaigoje bibliotekos direktorės pavaduotoja V. Vilčiauskienė pakvietė joniškiečius pasidalyti gerumu –  sudalyvauti Knygų Kalėdų akcijoje  ir dovanoti bibliotekai naujų knygų.  
    Iš Vilniaus atvykę  svečiai  turėjo progą pasižvalgyti po įdomias  Joniškio vietas –  lankėsi Raudonojoje sinagogoje ir  krepšinio muziejuje.  
                                                                        
Violeta Vilčiauskienė
Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09