Apie mus

Dalyvauta „Knygų Kalėdų“ renginyje Prezidentūroje

  2014-12-02Lapkričio 28-ąją Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Prezidentūroje įžiebė pirmąją Kalėdų eglę ir paskelbė ketvirtąją „Knygų Kalėdų“ akciją, raginančią šalies bibliotekoms dovanoti naujų lietuvių autorių knygų.

   Lapkričio 28-ąją Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Prezidentūroje įžiebė pirmąją Kalėdų eglę ir paskelbė ketvirtąją „Knygų Kalėdų“ akciją, raginančią šalies bibliotekoms dovanoti naujų lietuvių autorių knygų.
    Tradicinio renginio metu moksleiviai iš Vilniaus Adomo Mickevičiaus gimnazijos, Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos, Visagino „Draugystės" vidurinės mokyklos ir vaikai iš Širvintų bendruomenės skaitė ištraukas iš M. Martinaičio, V. Kudirkos, K. Donelaičio ir R. Skučaitės knygų.
    Renginyje pasirodė garsūs šalies atlikėjai: Mantas Jankavičius, Ieva Narkutė, Saulius Prūsaitis, Markas Palubenka, „Dainų dainelės" laureatė Saulė Imbrasaitė ir choras „Ąžuoliukas". Renginį vedė Dominykas Vaitiekūnas.
    Į renginį buvo pakviesta grupė šalies bibliotekininkų, tarp jų ir iš Joniškio viešosios bibliotekos. Jono Avyžiaus viešajai bibliotekai atstovavo direktorės pavaduotoja Violeta Vilčiauskienė.

                                   Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos informacija

Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09