Apie mus

Pasakos pas lavinamukus

  2014-12-09Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius puoselėja gražią tradiciją – gruodžio pirmąją savaitę lankyti ir Tarptautinės neįgaliųjų dienos proga pasveikinti „Saulės“ pagrindinės mokyklos lavinamųjų klasių auklėtinius.

    Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius puoselėja gražią tradiciją – gruodžio pirmąją  savaitę lankyti ir Tarptautinės neįgaliųjų dienos proga pasveikinti „Saulės“ pagrindinės mokyklos lavinamųjų klasių auklėtinius.
    Šiemet  Viešosios bibliotekos darbuotojos į pagalbą pasikvietė Mato Slančiausko progimnazijos 1B klasės mokinukus. Nors pirmokai dar labai maži, tačiau artistai – puikūs ir šaunūs. Kartu su savo mokytoja Ugne Vaineikiene jie dainavo daineles, dar kitaip vadinamas pasakomis be galo. Bibliotekininkės lavinamukams skaitė pasaką „Kaip genys eglę kirto“, į skaitymą žaismingai įtraukdamos ir vaikus. 
    Atsisveikindamos  bibliotekininkės vaikučiams padovanojo po pačių padarytą elniuką, palinkėdamos,kad, kaip ir per Kūčias atbėgantis elnias devyniaragis atneša savo raguose saulę, taip ir šie elniukai atneštų visiems šviesių dienų ir sveikatos.

                                                                                Dovilė Kurlienė

Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09