Apie mus

Portretų paroda bibliotekoje

  2014-12-12Žagarės miesto bibliotekoje eksponuojami Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos Žagarės filialo Dailės skyriaus moksleivio Viliaus Juodpalio piešti portretai.

   Žagarės miesto bibliotekoje eksponuojami Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos Žagarės filialo Dailės skyriaus moksleivio Viliaus Juodpalio piešti portretai. Paskatintas dailės mokytojos Orintos Orlickienės Vilius atrinko keliolika savo darbų ir sutiko surengti pirmąją savo parodą.
    Viliui – tik 14 metų, tačiau mačiusieji jo piešinius stebisi, kad paauglys  nuostabiai perteikia tai, ką mato. Jaunasis menininkas piešia ant juodo popieriaus kreida, ant balto – juodu pieštuku. Piešimui veidus renkasi iš žurnalų. Yra nupiešęs aktorių Džonio Depo, Meryl Streep, dainininkės Cher portretus. Parodos lankytojai džiaugiasi nauju talentu, rašo linkėjimus ir pagyrimus į Viliaus mamos atneštą knygelę. Mokytoja atnešė didžiulį maišą saldainių, kuriais bibliotekininkės vaišino visus parodos lankytojus. 
    Į biblioteką pažiūrėti piešinių užsuko žagariečių gyvenimo ir veiklos momentus fiksuojantis Jonas Jurevičius. Piešinius nufotografavo ir nuotraukas patalpino socialiniame tinkle „Facebook“. Dabar Viliaus darbais gali grožėtis ne tik bibliotekos lankytojai.

                                                                        Aušra Jonuitytė
                                                                    Vitalija Kurauskienė

Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09