Apie mus

Susitikimas su žurnaliste

  2014-12-22Gruodžio 16 – osios popietę Skaistgirio bibliotekoje viešėjo žurnalistė, knygų „Pokalbiai Tėvo Stanislovo celėje“, „Su savimi ir tavimi“ ir „Dangaus eiliniai vieversiai“ autorė Vita Morkūnienė.

    Gruodžio 16 – osios popietę Skaistgirio bibliotekoje viešėjo žurnalistė, knygų „Pokalbiai Tėvo Stanislovo celėje“, „Su savimi ir tavimi“ ir „Dangaus eiliniai vieversiai“ autorė Vita Morkūnienė.
   Lengvai suprantamais žodžiais, vaizdingais palyginimais žurnalistė pakerėjo popietės dalyvius. Susitikimą ji pavadino „Stabtelėjimais prie gyvenimo“. Vidos Norkuvienės ir Vidos Urbonienės skaitomos ištraukos  iš knygų leido suprasti, kad kiekvienas iš mūsų esame labai skirtingi, o kartu ir labai panašūs, kiekvienas mūsų gyvenimas turi savitą istoriją. V. Morkūnienė prisiminė pirmą savo vizitą į Joniškio rajoną, į Kalnelio kaimą. Ji pasakojo, kad  nuolat ieško paprasto žmogaus, ir tik tada gimsta pati geriausia gyvenimiška istorija, kur niekas nepagražinta, kur žmogus viską pasakoja iš širdies. Žurnalistė minėjo, kad  jos didysis mokytojas, didysis stabtelėjimas  buvo Tėvas Stanislovas. Dvasinės atgaivos pakylėti popietės dalyviai sakė, kad Tėvo Stanislovo pasakyti žodžiai „... Gal aš turiu tokią charizmą, kad galiu išklausyti kitą?. Buvau laisvas kiekvienam ateinančiam – galėdavau atsisėsti išklausyti, su juo pasikalbėti“ labai tinka ir žurnalistei Vitai Morkūnienei. Kiekvienas norintis galėjo įsigyti autorės knygų su palinkėjimais ir autografu. 
    Atsidėkodami  viešniai  už šiltą susitikimą, padovanojome   naminės duonos gabalėlį, papuoštą miestelio simboliu – uosio lapu, tikėdamiesi ir laukdami  naujų stabtelėjimų su naujomis knygomis.
                                                                                 
   Lijana Degimienė,
                                                                               Skaistgirio filialo vedėja
Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09