Apie mus

Bibliotekoje moterys mokėsi megzti be virbalų

  2014-12-30Baigiantis metams, Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Linkaičių filialo Bendraminčių klubo narės susirinko į kūrybinį užsiėmimą.

  Baigiantis metams, Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Linkaičių filialo Bendraminčių klubo narės susirinko į kūrybinį užsiėmimą.
   Aktyvi klubo narė, naujovių mėgėja Benutė Kaškelienė šįkart mokė moteris megzti be virbalų. Ji pademonstravo, kaip galima greitai nusimegzti šalikėlį naudojant plastikinį grėblį šienui grėbti. O dar paprasčiau megzti be jokių įrankių — tiesiog ant vienos rankos pirštų. 
    Išbandžiusios šią neįprastą rankdarbių kūrimo techniką, klubo moterys buvo sužavėtos. Jos dalijosi įspūdžiais, kad dar niekada megzti nėra buvę taip lengva ir smagu. 
    Alma Jatulienė parodė naujausius savo darbus — kryželiu siuvinėtus paveikslus, Juzė Žatkevičienė — nertas ir megztas šlepetes. 
    Bendraminčių klubo moterys yra įsitikinusios, kad rankdarbiai niekada nepasensta, o juos kuriantys žmonės ne tik įdomiai leidžia laisvalaikį, atskleidžia save, bet ir teikia džiaugsmą kitiems.

                                                 Aleksandra Stulginskienė

Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09