Apie mus

Tarptautinė šeimos dienaGegužės 15 d. prie Joniškio kultūros centro ir miesto parke šeimos buvo kviečiamos paminėti Tarptautinę šeimos dieną.

Renginio idėjos sumanytoja – Joniškio moterų asociacija, šiemet mininti savo veiklos 20-metį. Tarptautinė šeimos diena – tai tradicinis Joniškio moterų asociacijos renginys, kuris buvo primirštas ir šiemet atnaujintas. Jo metu šeimos kviečiamos kartu praleisti laisvalaikį, sudalyvauti sporto rungtyse, paaukoti žaislų nepasiturinčių šeimų vaikams.

Jono Avyžiaus viešoji biblioteka pasirūpino leidimu renginiui organizuoti, pravedė LEGO robotikos edukacijas. Joniškio sporto centras suorganizavo ėjimą „Šeimos ratas“, kuriame sudalyvavo per 30 šeimų. Joniškio rajono savivaldybės šeimos komisija pasirūpino mažomis dovanėlėmis, kurios buvo įteiktos ėjime dalyvavusių šeimų vaikams.

Joniškio istorijos ir kultūros muziejus pravedė edukaciją „Graži mūsų šeimynėlė“, kurios metu vaikai piešė savo šeimos narius. Visuomenės sveikatos biuras kvietė nusistatyti kūno sudėties analizę ir sužinoti savo biologinį amžių. Joniškio kultūros centras pasirūpino renginio įgarsinimu. Turizmo ir verslo informacijos centre renginio dalyviai turėjo galimybę virtualiai pasivaikščioti po Joniškio kraštą. Joniškio moterų asociacija kvietė paaukoti žaislų, kurie vėliau bus išdalinti nepasiturinčių šeimų vaikams.

Prie Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centro bei Atviro jaunimo centro veiklų – piešimo ant veidukų – nusidriekė laukiančiųjų eilės. Kiekvienas vaikas norėjo savo veidą papuošti mylimo herojaus ar gyvūnėlio piešiniu.

G. Vilčiauskienės inf.

Organizatorių nuotr.Paskutinio redagavimo data: 2023-05-16