Apie mus

„Knygų Kalėdoms“ pasibaigus

  2015-01-13Sausio 6 d. baigėsi prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“. Ketvirtą kartą surengtos akcijos metu buvo raginama dovanoti lietuvių autorių knygas viešosioms ir mokyklų bibliotekoms.

    Sausio 6 d. baigėsi prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“. Ketvirtą kartą surengtos akcijos metu buvo raginama dovanoti lietuvių autorių knygas viešosioms ir mokyklų bibliotekoms.
    Jono Avyžiaus viešoji biblioteka ir jos filialai praturtėjo 150  knygų suaugusiems ir vaikams. Iš Joniškio knygyno į Jono Avyžiaus viešąją biblioteką atkeliavo 24 nupirktos knygos,  tiesiogiai bibliotekai ir filialams  padovanotos  dar 126 knygos.
    Viešoji biblioteka nuoširdžiai dėkoja visiems, įsijungusiems į akciją ir dovanojusiems mūsų bibliotekoms  knygas: A. Armunui, E. Aukselytei, Z. Balsienei, L. Bertulienei, R.Briedytei, J. Ivanauskui, I.J. Benevičienei, R. Jakubkevičienei, R. Kanovienei, R. Katinaitei, L. Karaliūnui, A. ir A. Keturakiams, A. Kiršinaitei, F. Kidelytei, M. Kulčinskajai, V. ir V. Kutkoms, A. Lukšaitei–Ladinskienei, V. Mačiulytei, D. Norvaišienei, R. Petrėnienei, dekanui E. Semaškai, A. Smilgienei, D. Staniulienei, J. Stonytei, J. Šimkevičiūtei, D. Šimkūnaitei, V. Tuminienei, T. Vaisetai, V. Vilčiauskienei,  A. Zemkutei, V. Žakaitienei, G. Žilinskui, Stupurų ūkininkų draugijai, LESTO, UAB „Knygų namai“.   
    Taip pat dėkojame Joniškio klebonui dekanui  Eduardui Semaškai už tai, kad jau keletą  metų Jono Avyžiaus viešajai bibliotekai dovanoja žurnalo „Artuma“ prenumeratą.
       Tegul mums visiems knyga įkvepia šviesių minčių, idėjų ir leidžia stabtelėti ir prisiliesti prie amžinybės šiame skubančiame pasaulyje.

                                                   Dovilė Kurlienė

Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09