Renginiai

Knygų pristatymas Žagarės pašte

  2015-10-12Spalio 9-ąją švenčiama Pasaulinė pašto diena. Ta proga Žagarės bibliotekos darbuotojos, tęsdamos ciklą „Knygų pristatymai netradicinėse vietose“, nuėjo pasveikinti Žagarės pašto darbuotojų ir pristatyti naujų knygų.

   Spalio 9-ąją švenčiama Pasaulinė pašto diena. Ta proga Žagarės bibliotekos darbuotojos, tęsdamos ciklą „Knygų pristatymai netradicinėse vietose“, nuėjo pasveikinti Žagarės pašto darbuotojų ir pristatyti naujų knygų.
    Žagarės paštas ir biblioteka yra tame pačiame pastatų komplekse, pašto darbuotojai pristato bibliotekai periodinius leidinius, siuntinius, laiškus.
   Susirinkusiems buvo pristatyta naujausia bibliotekoje turima literatūra. Pašto darbuotojos domėjosi psichologinėmis, medicininėmis knygomis, susidomėjusios vartė naujausius meilės romanus ir detektyvus. 
    Malonu, kad į knygų pristatymą atėjo ir keletas miestelio gyventojų, rajono laikraštyje perskaitę apie organizuojamą renginį. Žagarės socialinių paslaugų centro lankytojai su vadove Svietlana Riškiene susidomėję peržiūrėjo rankdarbių knygas ir žurnalus, pasisėmė naujų idėjų darbeliams. Prie knygomis nukrauto stalo stabtelėdavo ir pašto klientai, tuo metu užsukę į paštą. Aktyvi žagarietė, bibliotekos skaitytoja Valerija Normantienė pašto darbuotojus pasveikino su jų profesine švente, padėkojo už malonų aptarnavimą, pasidžiaugė jų paslaugomis, pastebėdama, kad jie ne tik pristato laikraščius ir žurnalus, bet randa laiko pabendrauti su vienišais senoliais.  
    Pašto darbuotojos nesitikėjo tokio malonaus pasibuvimo. Padėkojusios už neįprastą ir įdomų susiėjimą nuskubėjo dirbti savo darbų.


                                                                                                                Aušra  Jonuitytė
                                                                                                            Žagarės filialo vedėja

Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09