Renginiai

Skaitymai mažiesiems

  2015-10-22Spalio 21-osios rytmetį Skaistgirio bibliotekoje vyko skaitymai darželinukams „Vis dar negana“. Vyresnieji vaikai noriai prisiminė akimirkas, praleistas bibliotekoje šį pavasarį.

    Spalio 21-osios  rytmetį Skaistgirio bibliotekoje vyko skaitymai darželinukams „Vis dar negana“. Vyresnieji vaikai noriai prisiminė akimirkas, praleistas bibliotekoje šį pavasarį.
   Rudenį darželį pradėjo lankyti keletas naujų vaikų, tad jiems čia buvo viskas nauja ir įdomu. Susitikimą pradėjome vartydami naujas knygas, kalbėdami apie tai, kokias knygas vaikai turi namie, kas mažiesiems jas perskaito, kaip reikia elgtis su knygelėmis. Bibliotekininkė vaikams perskaitė naujai gautą knygelę „Vilkas keičia spalvą“. Tai buvo  smagi ir pamokanti vilko istorija. Darželinukai dar nenorėjo taip greit skirstytis, todėl pasiklausėme pasakos „Obuoliai su megztukais“ iš CD. Ši rudeninė istorija su muzikiniais intarpais vaikams taip pat patiko, jie viską puikiai suprato ir panoro dar kartą šią pasaką išklausyti  darželyje.
    Pasibaigus mūsų susitikimui graži rudens diena vaikus išviliojo į miestelio parką.

                                                                                     Jolanta Jatulienė
                                                                         Skaistgirio filialo vyr. bibliotekininkė

Paskutinio redagavimo data: 2019-07-09